Spływy kajakowe Drawa

“DRAWSKIE KAJAKI” to:
- spływy kajakowe rzeką Drawą
- wypożyczalnia kajaków (jedno i dwuosobowe)
- pole namiotowe Stare Osieczno
czyli wszystko to, co pozwoli na relaks i rozrywkę na łonie natury.

Wspomniane Stare Osieczno to niewielka wieś położona w obrębie Puszczy Drawskiej, w województwie lubuskim. To właśnie tutaj organizujemy spływy kajakowe rzeką Drawą, która przecina wspomnianą już Puszczę Drawską.

Drawa to rzeka, która płynie przede wszystkim przez tereny urozmaicone przyrodniczo, dlatego spływy kajakowe Drawą znajdują swoich zwolenników wśród miłośników przyrody.

W swoim górnym odcinku Drawa przepływa też przez liczne jeziora, gdzie jej nurt jest bardzo spokojny, wręcz idealny dla początkujących kajakarzy. W późniejszym odcinku, po wypłynięciu z jeziora Lubie, Drawa przemienia się w rzekę o górskim charakterze, z wartkim nurtem. Ten odcinek jest wybierany przede wszystkim przez kajakarzy posiadających już pewne doświadczenie w spływach kajakowych. Dodatkowym urozmaiceniem spływów kajakowych Drawą są powalone drzewa, które stanowią naturalną przeszkodę do pokonania dla kajakarzy.

Spływy kajakowe Drawą to tylko część usług, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Nasza działalność to także wypożyczalnia kajaków oraz pole namiotowe właśnie nad  Drawą, w miejscowości Stare Osieczno. Tutaj właśnie wypożyczamy wygodne i nowoczesne kajaki. W ofercie posiadamy kajaki 2-osobowe oraz kajaki 1-osobowe.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kilkanaście tras rzeką Drawą, które są zróżnicowane pod względem długości oraz trudności i właśnie dlatego jesteśmy przekonani, że każdy miłośnik kajaków znajdzie spływ dostosowany do swoich chęci i możliwości.

Pole namiotowe, które oferujemy wyposażone jest w węzeł sanitarny, a ciepłe, letnie wieczory można spędzić w środku lasu, przy blasku ogniska.

Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania związane ze spływami kajakowymi, które organizujemy, czy wypożyczaniem kajaków. Zachęcamy do nieskrępowanego kontaktu i zadawania pytań.

Wykonanie www.bkr.pl